Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
gość napisał:
Trzymam kciuki a mógłbym cegiełkę wykupić taką na paliwo w późniejszym terminie zatankować bęzynkę, czyli kaskę pożyczyć a potem w formie tankowania odebrać myślę, że ludziska poszliby na to
PROPONUJĘ KAŻDEMU KIEROWCY DO RURKI WYDECHOWEJ PRZYCZEPIĆ MAŁE URZĄDZONKO BĘDĄ W POLSCE JEDYNE NA ŚWIECIE "PERPETUM MOBILE" A DO TYCH BMW PO DWA URZĄDZONKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jestem uczonym ale logicznie myśląc teraz mamy taką technikę, że możemy jeździć prawie za darmo ale te beznadziejne koncerny naftowe ( to one nami władają ) wszystko blokują, wszelkie nowe źródła energii są oceniane jako nieopłacalne lub jest wykupowany patent na produkcję taniego paliwa, ich na to stać ludzie obejrzyjcie film "HOME" przejrzycie na oczy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak pisałem 2 lata temu w tym kraju nigdy sie nic nie udaje mimo osiągnięć polskich uczonych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wrotków mówi już językiem ludzi objętych opieką lobbingu. Lepiej uciąć źródełko kasy niż zajmować się naukowcami, inni dzięki temu podgonią temat a my jak zwykle będziemy głupi. Drugim sposobem, który może ukręcić łeb całej sprawie jest akcyza. Znów ktoś zalobbuje, podniosą akcyzę, produkcja zatem będzie nieopłacalna i nikt nie wdroży technologii. Za granicą w międzyczasie sprawę wdrożą a potem UE nakaże tankować auta takim właśnie paliwem, które będziemy musieli już niestety kupować. W Polsce przecież nic się nie opłaca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy to ruszy czy nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...